ארגון עמיד

קלולס בארגון שרשראות וצמידים?

איזה כיף הקיץ הזה!! סוף סוף יש לי זמן לכתוב פוסטים! והפעם פתרון לארגון שרשראות וצמידים. אני לא אשכח לעולם את הארון המסתובב של אליסיה סילברסטון בקלולס הייתי בכיתה ו’ אני חושבת כשהסרט יצא. אני כבר לא זוכרת איך קראו לדמות שהיא שיחקה.. אבל הארון!!! נשאר איתי.

הוא היה מהמם! מסודר לפי צבעים, פונקציונלי מפנק וחלומי (אז תכנה שתתאים לך בגדים הייתה בדיונית לחלוטין). בעיניי חשוב אפילו בדירה שכורה להרגיש קצת מהקסם הפונקציונלי הממוין לפי צבעים, המפנק וחלומי של קלולס. כשאנחנו מחפשות רעיון יצירתי לארגון התכשיטים כדאי לקחת את התחושה הזאת של ארון חלומי בחשבון ועוד כמה שיקולים קצת יותר פרקטיים כמו נגישות, תלייה, עדיף לתלות את השרשראות כדי שהן לא יסתבכו אחת בשנייה וייקח שעה כל בוקר להתיר את הקשרים. כדאי לאחסן את התכשיטים במקום סגור שלא יתמלאו באבק ויחלידו ויעשו בלאגן בעיניים. בהינתן השיקולים האלה הגעתי למסקנה שהמקום האידיאלי לתכשיטים שלי הוא דלת הארון מצידה הפנימי כמובן.

כדי לארגן את השרשראות רכשתי מתלים של 3M ניתן להשיג אותם ברוב הטמבוריות. אלו מתלים שניתן לתלות ולהוריד בלי שיפגמו במשטח עליו הם הודבקו (אפילו על קירות) חשוב לציין שיש כמה סוגים של מתלים המיועדים למשקלים שונים, פרט שכדאי להתייחס אליו אם מדביקים את המתלים על קיר, אם תולים משהו כבד מדי על המתלה הוא נופל ומקלף את הקיר, מניסיון… כל עוד משתמשים במתלים לפי ההוראות הם עושים את העבודה שלהם בצורה מעולה. זה סרטון הדרכה קצר שהכנתי שבו אני מסבירה איך משתמשים במתלים. זה באמת כל כך פשוט!!

אגב, המתלים מגיעים עם שני דבקים לכל מתלה כך שאפשר להוריד אותם ותלות אותם בשנית במיקום אחר. דלת הארון היא מקום מאוד פונקציונלי ונוח שווה לתת לו צ’אנס בתור ארגונית תכשיטים. מיותר לציין ניצלתי את כל דלת הארון וסידרתי את התכשיטים לפי צבע שיהיה לי קל להתמצא ויהיה יפה בעין.

מתלה 3M לתליית שרשראות מבט מקרוב

הצמידים דרשו פתרון קצת שונה ויצירתי בדמות מחזיקי נייר טואלט סטוגביק stugvik מאיקאה אשר ניתן להציג עליהם את הצמידים בצורה אסתטית ונגישה. בחרתי את הדגם הזה כיוון שהוא עובד על וואקום הוא החזיק בעזרת הוואקום תקופה מסוימת ואז נחלש והתחיל ליפול בכל זאת זה ארון ולא קרמיקה, קצת דבק חם פתר את הבעיה.

מתקן נייר טואלט סטוגביק לצמידים

שיתוף:

אולי יעניין אותך גם

מ*קש*טים את הבית
עשי את חנוכה בעצמך
סידור פשוט

אולי יעניין אותך גם

מ*קש*טים את הבית
עשי את חנוכה בעצמך
סידור פשוט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *