בית

אגרוף קוף ב-4 שלבים פשוטים

מכירה את זה שאת רואה בחנות לעיצוב הבית משהו ממש מדליק כמו מעצור לדלת בצורת אגרוף קוף אבל הוא היה יקר מדי ובמקום לחזור איתך הביתה הוא נאלץ להישאר בחנות.

אגרוף קוף מעצור לדלת של פלורליס

 

כשמגיעים לדבר על עיצוב לבית אפילו פרטי דקורציה קטנים עולים מחיר לא ריאלי בשביל הפונקציה אותה הם ממלאים ומאלצים אותנו לחזור הביתה מבואסות ובידיים ריקות. אני מאמינה שמגיע לך לחיות בבית הכי יפה! עם ההדרכה המתאימה, והיצירתיות שלך תוכלי בקלות להכין אגרוף קוף, להוסיף סטייל לבית וליצור את האווירה שאת רוצה בתקציב מזערי ובכלום זמן. אני אדריך אותך בדיוק איך לעשות זאת. מוכנה?

ארבעה שלבים למעצור הדלת אגרוף קוף הכי יפה שראית אי פעם.

(כי את הכנת אותו!)

1. לאסוף מצרכים – חבל, אבנים או חול, שקית סנדוויץ או כדור טניס.

2. לתרגל את הקשירה בהתחלה בלי המילוי.

3. ליצור את אגרוף הקוף עם המילוי.

4. להתפעל מעצמך בלי סוף.

חבל סיזל, כדור טניס, חלוקי נחל

 

1. לאסוף מצרכים – חבל אמיתי או בשמו הרשמי חבל סיזל אפשר למצוא בחנות למוצרי הבניין רוטנברג בגבול שבין הרצליה לכפר שמריהו. יש להם שני סוגי חבלים. העבה עולה חמישה שקלים למטר והדק שקל למטר. כדי ליצור את המעצור לדלת צריך בין 4-6 מטר חבל עבה (תלוי בגדול האגרוף שרוצים להכין), אבנים או חול מהחצר, כדור טניס או שקית סנדוויץ’.

2. לתרגל את הקשר – לקשר יש ארבעה שלבים המפורטים באיור:

אגרוף קוף תרשים ארבעה שלבים

  • בשלב הראשון מלפפים את החבל סביב היד (אפשר ללפף שלוש או ארבע וחמש פעמים).
  • בשלב השני מעבירים את החבל לצד האחורי ומלפפים לרוחב החוטים מהשלב הראשון. יש ללפף את אותו מספר ליפופים כמו בשלב הראשון.
  • בשלב השלישי כשמסיימים את הליפוף לרוחב מכניסים את החבל ללולאה העליונה שנוצרה ומלפפים את אותו מספר ליפופים מהשלבים הקודמים בין שתי הלולאות, העליונה והתחתונה.
  • להדק את החבל כך שייצא כדור.

אם את לא מצליחה בניסיון ראשון ואפילו לא בשני ובשלישי אל תתייאשי! לוקח כמה דקות של ניסוי וטעייה עד שמבינים בדיוק איך להגיע לאיזון של החבל כדי שיתקבל אגרוף קוף שנראה טוב.

3. אחרי שתרגלת את הקשר והבנת מה גודל האגרוף את רוצה ליצור הגיע הזמן לתכלס. השלבים הם אותם שלבים בדיוק פשוט בין שלב שניים לשלוש נרצה להוסיף לאגרוף את מה שייתן לו משקל. במעצור הראשון השתמשתי בכדור טניס אבל אני מוצאת שיותר נוח להשתמש בשקית ניילון כי אפשר למלא אותה כשהיא כבר בתוך האגרוף והיא יכולה להתמלא בדיוק בהתאם לגודל האגרוף.

4. את תהיי בשוק מכמה זה פשוט מאיזה מוכשרת את וכמה את שמחה שלא הוצאת על זה סכום מוגזם.

לבסוף, אני רוצה להזהיר, ייתכן וברגע שתביני את הפרינציפ אגרופי הקוף יתרבו ויגיעו לקשט גם את הסופיות למוט וילון, ידיות המגרה. יהפכו לחבקים לוילונות, בתור משקולת לנייר, לקישוט ככה סתם בשביל היופי או אפילו למתנות לחברים. זה ממכר!

 

 

 

לסיכום, איך המעצור קידם אותך? הוספת שיק ואישיות לבית בלי להתרושש, בטוח שזה יצית נושא שיחה כשחברים יבואו לבקר בפעם הבאה ואת כבר יודעת שלהפוך את הבית שלך למקום הכי יפה זה ממש קל וכיף!!

שיתוף:

אולי יעניין אותך גם

מ*קש*טים את הבית
עשי את חנוכה בעצמך
סידור פשוט

אולי יעניין אותך גם

מ*קש*טים את הבית
עשי את חנוכה בעצמך
סידור פשוט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *