בית

מה לעשות אם הרכבת את הכוננית הפוך?

את מכירה את זה שאת חוזרת הביתה מאיקאה ומרכיבה את מה שקנית בהתלהבות רק בשביל לגלות שהרכבת את זה הפוך?

אז זה מה שקרה לאנשים מהם קנינו את כוננית הבילי הימנית. כשהם סיימו להרכיב את הכוננית הסתבר להם שהמדפים היו צריכים להיות הפוכים. כנראה בגלל זה הם מכרו אותה ביד2 בכלום וחצי. בכזה מחיר היה לי ברור שאנחנו לוקחים אותה גם עם המדפים ההפוכים. הבעלים הקודמים של הכוננית הדביקו על הסיבית סלוטייפ לבן. אני מבינה אותם לפרק הכל ולהרכיב מחדש זו לא אופציה טובה כי הצד המוגמר של המדף הוא כבר עם חורים מהמסמרים שמחברים אותו לדיקט מאחורה. גם אנחנו החלטנו לא לפרק אותה וכשהסלוטייפ שהם הדביקו נפל ניסיתי להדביק וואשי טייפ, טפט לבן אבל שום דבר לא באמת מחזיק על הסיבית.

אחרי שנתיים של פתרונות זמניים הגיע הזמן למצוא פתרון שיחזיק מעמד. חשבתי וחשבתי והחלטתי לפתור את הבעיה עם דבק שפכטל לעץ ולקירות שהיה לי בבית וסרגל מתכת (כי אין לי כלי מיוחד לשפכטל).

נגשתי לעבודה. מרחתי את דבק השפכטל על המדפים בשתי שכבות ואז הסתבר לי שעדיף שכבה אחת נדיבה ולתת לה להתייבש 48 שעות.

אחרי 48 שעות שייפתי את המדפים בעדינות כדי להסיר חומר עודף וליישר בליטות אבל לא להוריד יותר מדי מהחומר כך שתתגלה שוב הסיבית.

השלב הבא הוא לצבוע את המדפים בצבע ספריי אבל החלטתי לוותר על השלב הזה הפעם מחשש שהצביעה בספריי תבליט את המדפים יותר מדי, בכל זאת הספריי הוא לבן בוהק והכונניות האלה כבר קיבלו גוון קצת יותר אופוויט עם השנים.

והנה הכוננית אחרי הייתן מנחשות אילו מדפים הורכבו הפוך?

אז מסתבר שלהרכיב מוצרים של איקאה הפוך, שברים, סדקים וחורים ברהיטים זה לא סוף העולם. כל מה שאת צריכה זה דבק שפכטל לעץ ולקירות!

מרוב שיצאתי מרוצה עשיתי את אותו הדבר למדף במטבח שבצידו גם הייתה סיבית חשופה, לסדק בשולחן אוכל לשריטה בשולחן עבודה ועוד ועוד ועוד…

אילו רהיטים יש לך בבית שיוכלו גם להנות מההמצאה הגאונית הזו?

אם נהנית מהפוסט אני אודה לך אם תפיצי אותו לחברים במייל או תשתפי בפייסבוק.

שיתוף:

אולי יעניין אותך גם

מ*קש*טים את הבית
עשי את חנוכה בעצמך
סידור פשוט

אולי יעניין אותך גם

מ*קש*טים את הבית
עשי את חנוכה בעצמך
סידור פשוט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *