ארגון עמיד

פתרונות אחסון לכלי ששת ותבלינים

כשהגענו לראות את הדירה לפני שלוש וחצי שנים היינו מסונוורים מהאור. היו המון חלונות כולם היו פתוחים וזה היה שדרוג כל כך משמעותי מהדירה החשוכה שממנה עברנו. פחות הטרידה אותנו העובדה שהשיש במטבח נמוך וצר בצורה יוצאת דופן (התמונה נותנת פרופורציות טובות) ואין בכלל אחסון מעבר לארון של הכיור.

עובדות שמידת חומרתן התבהרה רק עם הזמן ודרשה מאיתנו למצוא פתרונות מתאימים כדי להגיע למצב שבו יהיה נוח לעבוד במטבח והשיש יהיה פנוי וחבר שלי דאז בעלי היום – השף יוכל להוציא מהמטבח הזה מנות שלא היו מביישות מסעדות גורמה.

לסידור התבלינים השתמשתי בשלושה מדפי Bekvam מאיקאה אותם צבעתי בצבע גיר כדי שנוכל לכתוב את שמות התבלינים.

 

את כלי הששת החלטתי לתלות, לשם כך השתמשתי במוט טלסקופי לוילון אמבטיה גם של איקאה ikea ore. המוט מתרחב למידות הרצויות ולא מצריך קידוחים. לוקח בדיוק שתי דקות להתקין אותו בקיצור מושלם לדירות שכורות. מצאתי שמתלי s מסדרת גרונדטל מתאימים בדיוק לעובי המוט. התקנתי את המוט, תליתי עליו את הוויום והכלים.

 

מקום לנייר כסף, ניילון נצמד, שקיות סנדוויץ ונייר ידיים יצרתי בעזרת מתלי lillangen מאיקאה.

המתלים מיועדים לשימוש על דלת והתלבשו בדיוק על המדפים. כל שני מתלים חיברתי בעזרת גומיות שקשרתי אחת לשנייה לפי אורך הגליל. באופן הבא ועליהן השחלתי את הגליל.

כאשר נייר כסף, ניילון נצמד, שקיות סנדוויץ ונייר ידיים תלויים בכלל לא רואים את המוט שמאחוריהם.

לאחסון יתר הדברים כמו שמן, חומץ, דבש, סוכר, מלח גס ועוד בחרתי את עגלת אמבטיה Draggan מאיקאה אשר התאימה לעומק ולגובה הלא סטנדרטי של השיש היא נשלפת כשצריך ולא מפריעה לעבודה בשאר הזמן!

בכל מטבח בכל דירה אפשר לייצר שיטת אחסון שתתאים ותכיל את כל מה שצריך, מקווה שנתתי לך כמה רעיונות שיעזרו במציאת הפתרון שעובד למטבח שלך.

שיתוף:

אולי יעניין אותך גם

מ*קש*טים את הבית
עשי את חנוכה בעצמך
סידור פשוט

אולי יעניין אותך גם

מ*קש*טים את הבית
עשי את חנוכה בעצמך
סידור פשוט

One Comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *